RMC1/2K3091FTE
MFR.Part #
RMC1/2K3091FTE
JLCPCB Part #
C5876425
Description
-55℃~+155℃ 3.09kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS