RMC1/4-565JTE
MFR.Part #
RMC1/4-565JTE
JLCPCB Part #
C6271180
Description
-55℃~+155℃ 5.6MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS