RMC1/10K15R4DTP
MFR.Part #
RMC1/10K15R4DTP
JLCPCB Part #
C6397410
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS