RMC1/8K60R4DTP
MFR.Part #
RMC1/8K60R4DTP
JLCPCB Part #
C5727537
Description
-55℃~+155℃ 250mW 60.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS