RLC50K2R20FTE
MFR.Part #
RLC50K2R20FTE
JLCPCB Part #
C2598188
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS