RMC1/10K1074DTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/10K1074DTP
JLCPCB Part #
C6976319
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.07MΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS