RMC1/2K6651FTE
MFR.Part #
RMC1/2K6651FTE
JLCPCB Part #
C20094290
Description
-55℃~+155℃ 6.65kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS