RMC1/10K1R74FTP
MFR.Part #
RMC1/10K1R74FTP
JLCPCB Part #
C6654285
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.74Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS