RMC1/10K1274DTP
MFR.Part #
RMC1/10K1274DTP
JLCPCB Part #
C20091777
Description
-55℃~+155℃ 1.27MΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS