RLC35-R051JTE
MFR.Part #
RLC35-R051JTE
JLCPCB Part #
C4230785
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 51mΩ 667mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS