RN73H2ETTD3121A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3121A10
JLCPCB Part #
C4230081
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.12kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS