RLC35-R050JTE
MFR.Part #
RLC35-R050JTE
JLCPCB Part #
C2597527
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 50mΩ 667mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS