RMC1K3902FTE
MFR.Part #
RMC1K3902FTE
JLCPCB Part #
C6977344
Description
-55℃~+155℃ 1W 39kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS