RLC35K3R00JTE
MFR.Part #
RLC35K3R00JTE
JLCPCB Part #
C4183539
Description
-55℃~+155℃ 3Ω 667mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS