SG73S2ETTD1582D
MFR.Part #
SG73S2ETTD1582D
JLCPCB Part #
C4113757
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS