RLC35K3R30JTE
MFR.Part #
RLC35K3R30JTE
JLCPCB Part #
C3966444
Description
-55℃~+155℃ 3.3Ω 667mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS