RLC35K2R00FTE
MFR.Part #
RLC35K2R00FTE
JLCPCB Part #
C2597796
Description
-55℃~+155℃ 2Ω 667mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS