RMC1/32-151JPA
MFR.Part #
RMC1/32-151JPA
JLCPCB Part #
C6397313
Description
-55℃~+125℃ 150Ω 30mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS