RGC1/16C1372FTP
MFR.Part #
RGC1/16C1372FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS