RLC32-R330FTP
MFR.Part #
RLC32-R330FTP
JLCPCB Part #
C323760
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 330mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS