ERJ-S08D1022V
MFR.Part #
ERJ-S08D1022V
JLCPCB Part #
C2129272
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS