RLC32-R330JTP
MFR.Part #
RLC32-R330JTP
JLCPCB Part #
C4052883
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 330mΩ 500mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS