RMC1/20-514JPA
MFR.Part #
RMC1/20-514JPA
JLCPCB Part #
C7289200
Description
-55℃~+155℃ 50mW 510kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS