RLC32-R090JTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RLC32-R090JTP
JLCPCB Part #
C2597061
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 500mW 90mΩ Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS