SG73P2BRTTD621G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD621G
JLCPCB Part #
C6221733
Description
-55℃~+155℃ 620Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS