RLC32-R090FTP
MFR.Part #
RLC32-R090FTP
JLCPCB Part #
C2597181
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 500mW 90mΩ Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS