RLC32KR900FTP
MFR.Part #
RLC32KR900FTP
JLCPCB Part #
C4224228
Description
-55℃~+155℃ 500mW 900mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS