RGC1/16K73R2DTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/16K73R2DTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 73.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS