RLC63-R330JTE
MFR.Part #
RLC63-R330JTE
JLCPCB Part #
C2598276
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1W 330mΩ Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS