RLC32K7R50FTP
MFR.Part #
RLC32K7R50FTP
JLCPCB Part #
C2597096
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS