RGC1/16C1301BTP
MFR.Part #
RGC1/16C1301BTP
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS