RMC1-433JTE
MFR.Part #
RMC1-433JTE
JLCPCB Part #
C6397290
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 43kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS