RLC32K1R60FTP
MFR.Part #
RLC32K1R60FTP
JLCPCB Part #
C2597138
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS