RMC1/32-1270FPA
MFR.Part #
RMC1/32-1270FPA
JLCPCB Part #
C5726752
Description
-55℃~+125℃ 127Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS