RMC1/4K91R0FTE
MFR.Part #
RMC1/4K91R0FTE
JLCPCB Part #
C6275135
Description
-55℃~+155℃ 500mW 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS