RLC20-R270FTP
MFR.Part #
RLC20-R270FTP
JLCPCB Part #
C2597221
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 270mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS