RMC1/32-5103FPA
MFR.Part #
RMC1/32-5103FPA
JLCPCB Part #
C7289554
Description
-55℃~+125℃ 30mW 510kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS