RLC10-R650FTH
MFR.Part #
RLC10-R650FTH
JLCPCB Part #
C4010116
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 125mW 650mΩ Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS