RLC10-R330FTH
MFR.Part #
RLC10-R330FTH
JLCPCB Part #
C2596969
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 125mW 330mΩ Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS