RGC1/8C3604DTP
MFR.Part #
RGC1/8C3604DTP
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6MΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS