RGC1/16C4120DTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/16C4120DTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 412Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS