RLC32-R140FTP
MFR.Part #
RLC32-R140FTP
JLCPCB Part #
C2597150
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 140mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS