RGC1/8C28R7FTP
MFR.Part #
RGC1/8C28R7FTP
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS