RGC1/20C5621DPA
MFR.Part #
RGC1/20C5621DPA
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS