RPC20114JTP
MFR.Part #
RPC20114JTP
JLCPCB Part #
C2597315
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS