RGC1/8C25R5FTP
MFR.Part #
RGC1/8C25R5FTP
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS