RMC1K68R0FTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1K68R0FTE
JLCPCB Part #
C5727760
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS