RGC1/32C3921DPA
MFR.Part #
RGC1/32C3921DPA
Description
-55℃~+125℃ 3.92kΩ 30mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS