RMC1/32-39R2FPA
MFR.Part #
RMC1/32-39R2FPA
JLCPCB Part #
C5726858
Description
-55℃~+125℃ 30mW 39.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS