RGC1/16C8253BTP
MFR.Part #
RGC1/16C8253BTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 825kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS